HEMEN BAŞVUR

İnternet Bankacılığı

İnternet Bankacılığı işlem çeşitliliği ve kullanım kolaylığı ile siz değerli müşterilerimize birçok avantaj sağlamaktadır.

Bireysel İnternet Bankacılığı aracılığı ile döviz alım/satım gerçekleştirebilir, birikimlerinizi yatırım fonu ve vadeli mevduat gibi ürünlerimizde değerlendirebilir ve hesaplarınıza ait tüm hareketleri izleyebilirsiniz. Bunlarla birlikte havale, virman, EFT, fatura ödemeleri, kredi kartı ödemeleri vb. gibi her türlü cari hesap işleminizi de Internet Bankacılığı'nı kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

ICBC Turkey müşterisiyseniz, Çağrı Merkezi'mizi arayarak Bireysel İnternet Bankacılığı şifrenizi hemen alabilir, hesaplarınıza ulaşarak işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. ICBC Turkey müşterisi olmak için en yakın şubemize başvurabilirsiniz.

Kurumsal İnternet Bankacılığı, şirketinizce yetkilendirilecek kişilerin Bankamızdaki hesaplarınıza ulaşarak izleme ve diğer işlemleri güvenli bir şekilde gerçekleştirmelerine imkan tanımaktadır.

Şubemize başvurarak, İnternet Bankacılığı Firma Başvuru Formu ve Şirketinizce yetkilendirilecek kişi için Firma Kullanıcısı Yetki Tanımlama Formunu doldurmanız halinde İnternet Bankacılığı üzerinden işlemlerinize kısa süre içinde başlayabilirsiniz.

İnternet Bankacılığı işlem limitlerinizi şirketiniz ihtiyaçlarına göre siz belirleyebilirsiniz.

İnternet Bankacılığı aracılığı ile EFT, havale, fatura ödemeleri, vergi ödemeleri vb. gibi işlemlerinizi yapabilir, hesap bakiyelerinizi ve hesap hareketlerinizi anında gözlemleyebilir, döviz alım/satımı gerçekleştirebilir, tahsile verdiğiniz çek ve senetleri izleyebilir, akıbetlerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca, yatırım fonu ve vadeli mevduat gibi yatırım ürünlerimiz sayesinde şirketinizin fonlarını İnternet Bankacılığı üzerinden kolaylıkla değerlendirebilirsiniz.

Her türlü sorunuz için 444 00 50'yi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Kredi Kartları Yatırım Ürünleri e-Mevduat